Hurtownia łożysk Alex S.C.

Firma Alex S.C. została założona w 1990r, będąc firmą rodzinną specjalizującą się w handlu łożyskami. Od samego powstania nieustannie się rozwijała i poszerzała dostępny asortyment. Początkowo prowadziliśmy tylko sprzedaż hurtową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku w 2002r otworzyliśmy również sklep detaliczny zaopatrując lokalnych klientów.  W 2006r firma wykonała kolejny krok na przód otwierając się na rynek europejski i dalej światowy. Powstał dział handlu zagranicznego.

 

Dążąc do podwyższenia świadczonych przez nas usług w roku 2009 wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2001. Obecnie posiadamy ugruntowaną pozycje na rynku popartą wieloletnim doświadczeniem w branży przemysłowej.

 

Nasza działalność opiera się na kompleksowym zaopatrzeniu przemysłu głównie w łożyska i szeroko pojęte akcesoria łożyskowe. Posiadamy dobrze zaopatrzone magazyny oraz oferujemy dogodne terminy realizacji  zamówień. Nasza firma oferuje fachową obsługę, konkurencyjne ceny, dogodne terminy płatności, krótkie terminy realizacji oraz możliwość założenia magazynu konsygnacyjnego na życzenie klienta. Jesteśmy w stanie zaoferować różnego rodzaju nietypowe i niestandardowe łożyska w tym łożyska wrzecionowe. W stałej sprzedaży poza łożyskami, posiadamy również uszczelnienia techniczne, smary i oleje, pasy klinowe i napędowe, narzędzia do obsługi i montażu łożysk, akcesoria łożyskowe, chemia techniczna.

hurtownia łożysk Alex S.C.hurtownia łożysk Czechowice-Dziedzice

 

Jak Działa Łożysko?

Czytaj więcej